Grupa „Orzełki” została zaproszona do Urząd Miasta Braniewa, gdzie dzieci miały wyjątkową okazję udekorować choinkę.
Czytaj więcej: Dekorujemy choinkę w Urzędzie Miasta - grupa "Orzełki"
W przedszkolu odbyły się radosne Mikołajki. Dzieci spotkały się z Mikołajem, który wprowadził wszystkich w wyjątkowy, świąteczny nastrój.
Nasze przedszkolaki wybrały się na warsztaty pt. „Świąteczny las w słoiku”, podczas których w wyjątkowej, świątecznej atmosferze przygotowywały własne kompozycje.
Czytaj więcej: Warsztaty plastyczne - "Świąteczny las w słoiku"
W przedszkolu pojawili się nowi, niezwykli lokatorzy. Dzieci z grupy „Orzełki” założyły hodowlę motyli egzotycznych, dzięki której mogły z bliska obserwować, jak przebiega cykl życia motyla.
Dzieci radośnie obchodziły Dzień Pluszowego Misia, uczestnicząc w różnorodnych zabawach ruchowych i tanecznych.


