Podczas zajęć „Smaczne i zdrowe szaszłyki owocowe” nasze Orzełki poznawały różne gatunki owoców, ich właściwości oraz witaminy, które pozytywnie wpływają na zdrowie.
Czytaj więcej: Smaczne i zdrowe szaszłyki owocowe - Grupa "Orzełki"
Wszystkie grupy z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Zagrody Kociewskiej. Na dzieci czekało tam mnóstwo atrakcji i wspaniała zabawa!
Grupę „Orzełki” odwiedziły przedstawicielki 22 Grunwaldzkiej Gromady Zuchowej „Wesołe Chmurki”.
Czytaj więcej: Spotkanie z przedstawicielkami 22 Grunwaldzkiej Gromady Zuchowej „Wesołe Chmurki”
Dzieci z grupy „Orzełki” uczestniczyły w wojewódzkim projekcie promującym czytelnictwo „Radość czytania”.
W naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki złożyły chłopcom serdeczne życzenia, a następnie wszyscy razem bawili się i tańczyli przy wesołej muzyce.


