W naszym przedszkolu odbyły się radosne Andrzejki – dzień pełen uśmiechu, zabawy i magicznej atmosfery.
Dzieci z grupy Orzełki uczestniczyły w doświadczeniach energetycznych prowadzonych przez grupę Energa w szkole Podstawowej nr 3 w Braniewie.
Czytaj więcej: Bezpieczna Kraina - czyli jak powstaje energia elektryczna.
Pasowanie na Przedszkolaka było wyjątkowym i pełnym wzruszeń wydarzeniem w życiu naszych najmłodszych.
Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci oraz Wszyscy Przyjaciele Przedszkola Miejskiego nr 4 i Żłobka w Braniewie!
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam chwil pełnych radości, spokoju i rodzinnego ciepła.
5 listopada „Orzełki” obchodziły Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.


