Start
Spotkanie z Mikołajem.
W przedszkolu odbyły się radosne Mikołajki. Dzieci spotkały się z Mikołajem, który wprowadził wszystkich w wyjątkowy, świąteczny nastrój.
Ważna informacja dla rodziców kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu rekrutacji.
Ważna informacja dla rodziców kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu rekrutacji.
Warsztaty plastyczne - "Świąteczny las w słoiku"
Nasze przedszkolaki wybrały się na warsztaty pt. „Świąteczny las w słoiku”, podczas których w wyjątkowej, świątecznej atmosferze przygotowywały własne kompozycje.
Czytaj więcej: Warsztaty plastyczne - "Świąteczny las w słoiku"
Życzenia Wielkanicne
Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju i pogody ducha.
Lekcja przyrody w grupie "Orzełki"
W przedszkolu pojawili się nowi, niezwykli lokatorzy. Dzieci z grupy „Orzełki” założyły hodowlę motyli egzotycznych, dzięki której mogły z bliska obserwować, jak przebiega cykl życia motyla.
Spotkanie z psychologiem - „Zdrowie psychiczne dzieci w wieku przedszkolnym – empatia i wrażliwość na potrzeby swoje i innych”
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na spotkanie w ramach pedagogizacji rodziców, które odbędzie się dnia 2 kwietnia 2025 r. (środa) o godz. 16:30 i będzie poświęcone ważnemu tematowi: „Zdrowie psychiczne dzieci w wieku przedszkolnym – empatia i wrażliwość na potrzeby swoje i innych”.
Strona 6 z 17


